Niezwykle ciekawy kwiecień w naszej szkole.

Przyjście wiosny uruchomiło naszą szkolą kreatywność i pomysłowość, stąd kwiecień w naszej szkole upływał pod znakiem ciekawych imprez i wydarzeń edukacyjnych. 
Początek miesiąca to Dzień Zdrowia i wspólny szkolny jogging a po nim poczęstunek z warzyw i owoców przygotowanych przez uczniów. Przy smacznych i zdrowych przekąskach uczniowie grali w gry i zabawy sportowe bowiem w zdrowym ciele – zdrowy duch!
W drugiej połowie kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi prowadząc zajęcia edukacyjne, rozmawiając o tym jak ograniczyć ilość śmieci (temat tegorocznego Dnia Ziemi)
i ruszyliśmy w nasz najbliższy świat go sprzątać, po tych którym dobro naszej planety nie jest bliskie.
Miesiąc zakończyliśmy fantastycznym Dniem Książki, na którym gościliśmy Julię Różewicz, wnuczkę Tadeusza Różewicza, która przekłada i wydaje czeską literaturę. Było inspirująco, wesoło i pełno wokół było książek i postaci z nich – najmłodsi uczniowie tworzyli Niedoparki a starsi uczestniczyli w spotkaniach autorskich!
Po taki miesiącu czas na majówkę i odpoczynek, bowiem maj i czerwiec będą u nas równie kreatywne i ciekawe!

no images were found