Obchody Dnia Niepodległości w naszej szkole!

Podczas Obchodów Dnia Niepodległości w naszej szkole  najpierw odbył się teleturniej „Kocham Cię Polsko” przygotowany przez panią Dorotę Balawajder razem z uczniami z klasy VII. Następnie wszyscy uczniowie udali się do Parku Zdrojowego, gdzie o godzinie 11.11 wspólnie odśpiewaliśmy Hymn. Następnie odbył się bieg, w którym wspólnymi siłami pokonaliśmy 100 km. W Parku urządziliśmy też mini wystawę, na której pokazaliśmy plakaty z miastami, atrakcjami, roślinami, zwierzętami, ważnymi wydarzeniami i zabytkami Polski.

Dziękujemy uczniom, nauczycielom i rodzicom za wspaniałe obchody Dnia Niepodległości.

Niech 100 biało – czerwonych balonów, które uleciały do nieba zaniosą nasze marzenia na kolejnych 100 lat Wolnej Polski!