Dużo się działo u nas w styczniu!

Oj dużo się u nas działo w styczniu.

• Były nietypowe lekcje. W zerówce uczniowie mogli wykazać się kreatywnością. Stoliki postawili do góry nogami;) Było bardzo kolorowo. Również uczniowie z klasy VIII mogli wykazać się kreatywnością.
  • Uczniów klasy IV odwiedził pan Maciej Ciombor, który opowiedział uczniom o bezpiecznym korzystaniu z rowerów oraz o tym, jak dbać o rower.
  • Zaprosiliśmy mieszkańców Kudowy na Jasełka oraz na wspólne kolędowanie. Był też przygotowany poczęstunek.
  • W odpowiedzi na zdarzenia w Gdańsku, w szkole odbyły się rozmowy o mowie nienawiści. Uczniowie również stworzyli symboliczne ale bardzo szczere podziękowanie dla Jurka Owsiaka za jego niewiarygodną pracę. Nasze serce z podziękowaniami zostało wysłane do Warszawy.
  • Nasze szkolne biegówki – BYŁY NIEZIEMSKIE:)! Niech żałują ci co nie byli;) Było bajeczne słońce, widoki i przede wszystkim najlepsze na świecie towarzystwo:) Ci co nie pojechali do Karłowa mogli poszaleć na sankach podczas lekcji WFu.
  • Do uczniów przyjechało kino. Dzięki temu mogli obejrzeć film w wersji 3D pokazujący świat oceanów.
  • Uczniowie klas 0 – III zaprosili swoje babcie i dziadków na program artystyczny związany z ich świętem.
  • I na koniec odbył się bal karnawałowy, na którym wszyscy świetnie się bawili.