Wydarzyło się w listopadzie

Niestety klasy IV – VIII uczą się w domach na zdalnym nauczaniu. Ale uczniowie klas 0 – III mogli nadal cieszyć się szkołą.

Klasa 2 po przeczytaniu cudownej lektury „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” świetnie się bawiła.

Niestety po 6 listopada w szkole pozostała już tylko zerówka.

W naszej zerówce – powstawały wspaniałe, zdrowe kanapki. Brawo mali Master Chef’owie.

Zerówka w działaniu – ocean wkradł się do klasy, a to wszystko dlatego, że zerówka poznawała znaczenie wody!

Zerówka dostała LIST OD SAMEGO MIKOŁAJA, a przy okazji pan listonosz opowiedział jak to się dzieje, że listy do nas dochodzą i od nas kiedy je wysyłamy.

Zerówka 27 listopada roznosiła szkołę swoją cudną zabawą andrzejkową – były nieziemskie przebrania, tańce, gry, zabawy.

Staraliśmy się, aby zajęcia online to nie tylko lekcje, ale także spotkania z ciekawymi osobami a nawet oglądanie spektakli – klasy 4 – 6 oglądały cudowny Teatr Piasku ze spektaklem „Mały książę”. Wśród gości, których zapraszaliśmy na lekcje byli podróżnicy, rysownicy, osoby opowiadające o zdrowym odżywianiu.