Koniec projektu „Magia teatru dla najmłodszych”

Społeczny Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kudowie – Zdroju kończy realizację inspirującego i rozwijającego projektu „Magia teatru dla najmłodszych”, który współfinansowała Fundacja PZU.
Projekt dla nas niezwykle ważny bowiem dwa lata ograniczeń w dostępie do kultury, spowodowane pandemią wymagały naszych działań i zadbania o uczniów.
W czasie projektu wszystkie uczennice i uczniowie zawitali we Wrocławskim Teatrze Lalek podziwiając wyjątkowe spektakle, odwiedzili dolnośląskie instytucje kultury i sztuki na wystawach, warsztatach i zajęciach.
Otwarcie na kulturę kontynuowaliśmy poprzez warsztaty teatralne we wszystkich klasach i pracę nas klasowymi spektaklami. Wystawione zostały one na coroczne imprezie, mającej w tym roku trzecią edycję – Przegląd Małych Form Artystycznych. W tym roku Przegląd miał miejsce 22 kwietnia w Kudowskim Centrum Kultury i Sportu i zaskoczył nas wszystkim wysokim poziomem artystycznym przedstawień i małych form teatralnych uczestniczących w nim klas. Kolejny Przegląd już za rok!!!