Wydarzyło się w marcu

W marcu działo się u nas dużo.
Uczniowie klas VII i VIII odkrywali tajniki dziennikarstwa. W ramach Klubu dziennikarskiego (w ramach projektu „Równać Szanse”) brali udział w warsztatach w redakcji Nowej Gazety Gmin – skład, układ, druk gazety a w tym niezastąpiony Pan Jacek:) Dziękujemy za gościnę i cenne zajęcia:)
Uczniowie z klasy III w ramach MegaMisji zaprzyjaźnili się z radiem Wrocław. Oni również odwiedzili „Nową Gazetę Gmin” w Dusznikach, gdzie tworzyli własną gazetę!!!
Czworo uczniów z panią Marzeną Getner polecieli do Rumunii, gdzie pracowali w mieszanych grupach, integrowali się na zajęciach i nie tylko;) Tematem były media i ich wpływ na postrzeganie uchodźców i migrantów.
Reprezentacja naszej szkoły (zwycięzcy konkursów artystycznych) odwiedziła Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu oraz Dom Europejski, gdzie brała udział w zajęciach o wielokulturowej Europie.
W Dzień Kobiet oj działo się, działo:) Nawet nasz Patron się zaangażował;)
Wspaniałe przedstawienie przygotowali uczniowie z klasy II, którzy na Dzień Babci i Dziadka przygotowali „Jasia i Małgosię”.